İphone 11 Alan Yerler olarak bizler siz değerli müşterilerimizin ellerinizde bulunan ikinci el ve sıfır kapalı kutu iphone 11 marka cep telefonlarınızı değerinde nakit olarak satın almaktayız. Satın alma işlemini nasıl gerçekleştirdiğimiz siz değerli müşterilerimize açıklayalım. Satmak istediğiniz ikinci el ve sıfır iphone marka telefonlarınızın fotoğraflarını bizlere Whatsapp üzerinden göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler iphone 11 cep telefonlarınızı inceledikten sonra bir fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde İstanbul’da Bakırköy, Maltepe, Bayrampaşa, Topkapı da ki şubelerimize gelerek yada ortak bir noktada buluşarak elinizde bulunan ikinci el ve sıfır iphone 11 cep telefonlarınızı satın almaktayız. Telefon Sat olarak siz değerli müşterilerimize 7 senedir telefon üzerine hizmet vermekteyiz.

iphone 11 alan yerler
iphone 11 alan yerler

İkinci El İphone 11 Alan Yerler

İkinci el iphone 11 alan yerler olarak siz değerli müşterilerimizin ikinci el iphone 11 marka cep telefonlarınızı satın alırken dikkat ettiğimiz ve fiyatlara etki eden maddeleri siz değerli müşterilerimize bildirmek isteriz.

Cep Telefonu Satın Alırken Dikkat Ettiğimiz Hususlar

  • Kutusu ve faturası yok ise satın alamıyoruz
  • Daha önceden anakart ve işlemci tamiri görmemiş gerekmektedir.
  • Fatura sahibi ile ürün satacak kişilerin uyuşması gerekmektedir.
  • Kozmetik olarak temiz durumda olmalıdır. Çok kötü durumda olan cep telefonlarınızı satın alamamaktayız.
ikinci el iphone 11 alan yerler
ikinci el iphone 11 alan yerler

Neye göre fiyat verdiğimizi de siz değerli müşterilerimize bir örnek ile açıklamak isteriz. Örneğin bir iphone 11 satmak istiyorsunuz kutusu, faturası ve aksesuarları tam ve pil sağlığı iyi durumda ise 6400 tl’den satın almaktayız. Kutusu ve faturası olmasaydı bizler bu ürünü satın alamamaktaydık. Aksesuarları eksik olsaydı 6200 ’den alabilirdik. Batarya kötü ve aksesuarları olmasaydı 6000 tl’den alabilirdik. Kozmetik olarak çok kötü ise ne yazık ki satın alamıyoruz.

Sıfır İphone 11 Alan Yerler

Sıfır İphone 11 Alan Yerler olarak Evkur, Evshop, Teknosa, Vatan Computer, Senet Sepet, Beko, Arçelik, Vestel, Turkcell, Vodofone, Türk Telekom gibi mağazalardan senetle yada hattınızın üzerine aldığınız sıfır kapalı kutu cep telefonlarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Bizlere danışmadan asla ikinci el ve sıfır kapalı kutu cep telefonlarınızı satmayın.

İphone 11 Satmak İstiyorum

İphone 11 Satmak İstiyorum, İphone 11 Nereye Satabilirim, İphone 11 Kime Satabilirim, İphone 11 Alanlar, İphone 11 Kaç Para yapar, İphone 11 nasıl satabilirim, İphone 11 satın alan yerler, İphone 11 ne kadara satabilirimCep Telefonu Alan Yerler gibi sorularınızın cevaplarını bizleri arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Call Now ButtonTelefon Satmak İçin Arayın