Firmamız İphone 12 Alan Yerler olarak apple piyasaya son olarak çıkardığı İphone 12 cep telefonlarınızın hem ikinci el hem de sıfır kapalı kutu İphone 12 cep telefonlarınızı değerinde nakit olarak satın almaktayız. Satmak istediğiniz iphone 12 marka telefonlarınızın fotoğraflarını bizlere whatsapp üzerinden göndermeniz yeterli olacaktır. 64 gb,128gb ve 256 gb olmak üzere üretilen tüm kapasite ve renklerdeki iphone 12 telefonlarınızı satın almaktayız. Satmak istediğiniz ikinci el ve sıfır iphone marka telefonlarınızın fotoğraflarını bizlere Whatsapp üzerinden göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler iphone 12 cep telefonlarınızı inceledikten sonra bir fiyat bilgisi vermekteyiz.

Verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde İstanbul’da Bakırköy, Maltepe, Bayrampaşa, Topkapı da ki şubelerimize gelerek yada ortak bir noktada buluşarak elinizde bulunan ikinci el ve sıfır iphone 12 cep telefonlarınızı satın almaktayız. Telefon Sat olarak siz değerli müşterilerimize 7 senedir telefon üzerine hizmet vermekteyiz.

iphone 12 alan yerler
iphone 12 alan yerler

İkinci El İphone 12 Alan Yerler

İkinci el iphone 12 alan yerler olarak siz değerli müşterilerimizin ikinci el iphone 12 marka cep telefonlarınızı satın alırken dikkat ettiğimiz ve fiyatlara etki eden maddeleri siz değerli müşterilerimize bildirmek isteriz.

Cep Telefonu Satın Alırken Dikkat Ettiğimiz Hususlar

  • Kutusu ve faturası yok ise satın alamıyoruz
  • Daha önceden anakart ve işlemci tamiri görmemiş gerekmektedir.
  • Fatura sahibi ile ürün satacak kişilerin uyuşması gerekmektedir.
  • Kozmetik olarak temiz durumda olmalıdır. Çok kötü durumda olan cep telefonlarınızı satın alamamaktayız.
ikinci el iphone 12 alan yerler
ikinci el iphone 12 alan yerler

Neye göre fiyat verdiğimizi de siz değerli müşterilerimize bir örnek ile açıklamak isteriz. Örneğin bir iphone 12 satmak istiyorsunuz kutusu, faturası ve aksesuarları tam ve pil sağlığı iyi durumda ise 8800 tl’den satın almaktayız. Kutusu ve faturası olmasaydı bizler bu ürünü satın alamamaktaydık. Aksesuarları eksik olsaydı 8600 ’den alabilirdik. Batarya kötü ve aksesuarları olmasaydı 8350 tl’den alabilirdik. Kozmetik olarak çok kötü ise ne yazık ki satın alamıyoruz.

Sıfır İphone 12 Alan Yerler

Sıfır İphone 12 Alan Yerler olarak Evkur, Evshop, Teknosa, Vatan Computer, Senet Sepet, Beko, Arçelik, Vestel, Turkcell, Vodofone, Türk Telekom gibi mağazalardan senetle yada hattınızın üzerine aldığınız sıfır kapalı kutu cep telefonlarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Bizlere danışmadan asla ikinci el ve sıfır kapalı kutu cep telefonlarınızı satmayın.

İphone 12 Satmak İstiyorum

İphone 12 Satmak İstiyorum, İphone 12 Nereye Satabilirim, İphone 12 Kime Satabilirim, İphone 12 Alanlar, İphone 12 Kaç Para yapar, İphone 12 nasıl satabilirim, İphone 12 satın alan yerler, İphone 12 ne kadara satabilirimCep Telefonu Alan Yerler gibi sorularınızın cevaplarını bizleri arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Call Now ButtonTelefon Satmak İçin Arayın