İphone 7 Alan Yerler olarak İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde siz değerli müşterilerimizin ikinci el ve sıfır kapalı kutu İphone 7 32GB ,128GB ve 256GB İphone 7 marka cep telefonlarınızın değerinde nakit olarak satın almaktayız. Bizlere satmak istediğiniz ikinci el iphone 7 marka cep telefonlarınızın fotoğraflarını bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Kutusuz ve faturasız cihazlarınızı satın alamamaktayız. Pil sağlığını ve kozmetik olarak temizlik durumlarını bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır. Bizler telefonlarınızı inceledikten sonra fiyat bilgisi vermekteyiz. Cep Telefonu Alan Yerler olarak 7 senedir siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

iphone 7 alan yerler
iphone 7 alan yerler

İkinci El İphone 7 Alan Yerler

İkinci El İphone 7 Alan Yerler olarak ikinci el cep telefonlarınızı satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar mevcuttur. Bu hususları sizlere bildirmek isteriz. Çünkü bildirdiğimiz maddelere göre ikinci el cep telefonlarınızı satın almaktayız.

Cep Telefonu Satın Alırken Dikkat Ettiğimiz Hususlar

  • Kutusu ve faturası yok ise satın alamıyoruz
  • Daha önceden anakart ve işlemci tamiri görmemiş gerekmektedir.
  • Fatura sahibi ile ürün satacak kişilerin uyuşması gerekmektedir.
  • Kozmetik olarak temiz durumda olmalıdır. Çok kötü durumda olan cep telefonlarınızı satın alamamaktayız.

Sıfır İphone 7 Alan Yerler

Sıfır İphone 7 Alan Yerler olarak Evkur, Evshop, Teknosa, Vatan Computer, Senet Sepet, Beko, Arçelik, Vestel, Turkcell, Vodofone, Türk Telekom gibi mağazalardan senetle yada hattınızın üzerine aldığınız sıfır kapalı kutu cep telefonlarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Bizlere danışmadan asla ikinci el ve sıfır kapalı kutu cep telefonlarınızı satmayın.

İphone 7 Satmak İstiyorum

İphone 7 Satmak İstiyorum, İphone 7 Nereye Satabilirim, İphone 7 Kime Satabilirim, İphone 7 Alanlar, İphone 7 Kaç Para yapar, İphone 7 nasıl satabilirim, İphone 7 satın alan yerler, İphone 7 ne kadara satabilirim gibi sorularınızın cevaplarını bizleri arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Call Now ButtonTelefon Satmak İçin Arayın