İphone X Alan Yerler olarak firmamız siz değerli iphone kullanıcılarının ikinci el temiz kullanılmış İphone x marka cep telefonlarınızı değerinde nakit olarak satın almaktayız. 64 GB ve 256 GB modellerini face id çalışıyor yada çalışmayan olsun nakit olarak satın almaktayız. Satmak istediğiniz ikinci el iphone x cep telefonlarınızın fotoğraflarını bizlere göndermeniz yeterli olacaktır .Bizler siz değerli müşterilerimizin telefonlarını inceledikten sonra bir fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde siz değerli müşterilerimizi ya İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bulunan şubemize çağırmaktayız yada ortak bir noktada buluşarak siz değerli müşterilerimizin ikinci el iphone x cep telefonlarınızı satın alıyoruz. Telefon Sat olarak iddaa ediyoruz ki piyasada en yüksek fiyat garantisi ile satın alan tek firmayız.

iphone x alan yerler
iphone x alan yerler

İkinci El İphone X Alan Yerler

İkinci el iphone x alan yerler olarak siz değerli müşterilerimizin ikinci el iphone x marka cep telefonlarınızı satın alırken dikkat ettiğimiz ve fiyatlara etki eden maddeleri siz değerli müşterilerimize bildirmek isteriz.

Cep Telefonu Satın Alırken Dikkat Ettiğimiz Hususlar

  • Kutusu ve faturası yok ise satın alamıyoruz
  • Daha önceden anakart ve işlemci tamiri görmemiş gerekmektedir.
  • Fatura sahibi ile ürün satacak kişilerin uyuşması gerekmektedir.
  • Kozmetik olarak temiz durumda olmalıdır. Çok kötü durumda olan cep telefonlarınızı satın alamamaktayız.
ikinci el iphone x alan yerler
ikinci el iphone x alan yerler

Neye göre fiyat verdiğimizi de siz değerli müşterilerimize bir örnek ile açıklamak isteriz. Örneğin bir iphone x satmak istiyorsunuz kutusu, faturası ve aksesuarları tam ve pil sağlığı iyi durumda ise 4200 tl’den satın almaktayız. Kutusu ve faturası olmasaydı bizler bu ürünü satın alamamaktaydık. Aksesuarları eksik olsaydı 4000’den alabilirdik. Batarya kötü ve aksesuarları olmasaydı 3700 tl’den alabilirdik. Kozmetik olarak çok kötü ise ne yazık ki satın alamıyoruz.

İphone X Satmak İstiyorum

İphone x Satmak İstiyorum, İphone x Nereye Satabilirim, İphone x Kime Satabilirim, İphone x Alanlar, İphone x Kaç Para yapar, İphone x nasıl satabilirim, İphone x satın alan yerler, İphone x ne kadara satabilirim, Cep Telefonu Alan Yerler gibi sorularınızın cevaplarını bizleri arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Call Now ButtonTelefon Satmak İçin Arayın