Sıfır Telefon Sat olarak siz değerli müşterilerimizin senetle yada hattınızın üzerine satın aldığınız sıfır kapalı kutu İphone, Samsung, Huawei, Oppo, Reelme, Xiaomi, Casper, Vestel, Sony, One Plus olmak üzere tüm sıfır kapalı kutu cep telefonlarınızı değerinde nakit olarak satın almaktayız. Satmak istediğiniz telefonunun modelini ve kapasitesini bizlere söylemeniz yeterli olacaktır. Sıfır Telefon Sat olarak siz değerli müşterilerimize fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde bulunduğunuz konuma gelerek yada Bakırköy, Topkapı, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Maltepe, Küçükyalı’da ki şubelerimize gelerek elinizde bulunan sıfır kapalı kutu telefonlarınızı en yüksek fiyat garantisi ile atın almaktayız.

Sıfır Telefon Sat
Sıfır

Sıfır Telefon Satmak

Sıfır Telefon Satmak olarak siz değerli müşterilerimizin nakit ihtiyaçlarını karşılamak için yardımcı olmaktayız. İnsanlar nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bankalara başvurmaktadır. Fakat bankalardan kredi için olumsuz yanıt geldiği için sıfır telefon alım satımı yapmak zorunda kalmaktadır. Bizler siz değerli müşterilerimizin sıfır telefonlarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. 3 Taksit, 6 Taksit ve bazı modellerde 12 taksite kadar ürün satan büyük firmalar mevcuttur. Evkur, Evshop, Turkcell, Türk Telekom, Vodofone gibi mağazalar sıfır telefon satarken taksit sayısına göre vade farkı koymaktadırlar. Örneğin satış fiyatı 5000 tl iken 3 taksitle bu tutar 5800 tl olmaktadır. Fakat 12 ay taksitle bu tutar 7000 tl ‘ye kadar çıkabilmektedir. Ama demek olmuyor ki bu malın hakkı 7000 tl işte bu olaylardan dolayı müşterilerimizin verdiğimiz fiyatları çok az bulabiliyorlar.

Sıfır Telefon Satmak İstiyorum
Sıfır Telefon Alanlar

Sıfır Telefon Satmak olarak bizler peşin olarak satılan 5000 tl’yi baz almak zorundayız. Örneğin Turkcell’de İphone 11 7400 tl fakat başka bir firmada 7200 tl olabiliyor. Müşterilerimiz Turkcell’den aldığı için gerçek fiyatı 7400 olarak bilmektedir. Bu konuda anlaşmazlıklar olabiliyor. Bunun için bizler kendi piyasamızda satış fiyatı üzerinden değerlendirme yapabiliyoruz.

Sıfır Telefon Satmak İstiyorum

Sıfır Telefon Satmak İstiyorum, Sıfır Telefon Nereye Satabilirim, Sıfır Telefon kimler alır, Sıfır Telefon kime satabilirim, Sıfır Telefon Nasıl Satabilirim, Sıfır Telefon ne kadar eder, Sıfır Telefon kaç para yapar, olarak siz değerli müşterilerimizin sıfır telefon üzerine 6 senedir hizmet vermekteyiz. Lütfen bizlere danışmadan asla ve asla sıfır telefonlarınızı satmayın. 0552 221 69 10 no’lu telefon numaramızı arayarak yada Whatsapp üzerinde bizler yazmanız yeterli olacaktır.

Call Now ButtonTelefon Satmak İçin Arayın