Apple piyasaya hızlı bir şekilde giriş yaparak piyasada bulunan bir çok cep telefon markasını geride bırakmış durumdadır. Hem tasarımıyla hem de işletim sistemiyle birlikte bir çok cep telefon kullanıcısının gözdesi haline gelmiş durumdadır. Yeni İphone 12, İphone 12 Pro, İphone 12 Pro Max, İphone 12 Mini tasarımıyla birlikte bir çok cep telefon kullanıcısını göz doldurmuş durumdadır. İphone Satmak İstiyorum deyince karşınıza bizler çıkmaktayız. Bizlerde siz değerli müşterilerimizin hem ikinci el hemde sıfır kapalı kutu iphone marka cep telefonlarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Satmak istediğiniz ikinci el ve sıfır kapalı kutu iphone marka cep telefonlarınızı fotoğraflarını ve modelini bizlere belirtmeniz yeterli olacaktır. Bizler siz değerli müşterilerimize fiyat bilgisi verdikten sonra en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. İphone Satmak İstiyorum dediğiniz zaman 0552 221 69 10 no’lu cep telefon numaramızı aramanız yeterli olacaktır.

İphone Satmak İstiyorum
İphone Satmak İstiyorum

iPhone Sat

Firmamız siz değerli müşterilerimizin hem ikinci el hemde sıfır kapalı kutu iPhone marka cep telefonlarınızı değerinde nakit olarak satın almaktayız. Bizler siz değerli müşterilerimize 7 senedir iPhone marka cep telefonları üzerine alım satım işlemi yapmaktayız. iPhone Sat olarak bilinen firmamız her model iPhone cep telefonlarınızı satın almaktayız. Bizler ikinci el hemde sıfır kapalı kutu iPhone telefonlarınızı satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar vardır. Bu hususları siz değerli müşterilerimize açıklamak isteriz. Sıfır iPhone alan yerler olarak faturasız cihaz ve kayıtsız cihazlarınızı ne yazık ki satın alamıyoruz. İkinci el cihazlarınızı tamir görmüş sıvı teması olmuş, daha önceden anakart tamiri görmüş ,kozmetik olarak durumu çok kötü olan iPhone marka cep telefonlarınızı satın alamıyoruz. iPhone Sat olarak bizlerde bu cihazları alıp müşterilerimize satın işlemini gerçekleştirmekteyiz. Onun için arızalı yada tamir görmüş cihaz alım ve satım işlemini gerçekleştirmiyoruz.

iphone satmak
iphone satmak

iPhone Satmak

Firma olarak iPhone 6 ve üst cihazlarınızı satın almaktayız. Sebebi ise daha düşük modellere güncelleme gelmediği için satımı bizler için çok zor olmaktadır. Onun için alım satım işlemi yapamamaktayız. Genellikle daha üst modellerle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye çalışmaktayız. iPhone 12 Satmak, iPhone 11 satmak, iPhone X satmak, iPhone 8 satmak, iPhone 7 satmak gibi siz değerli müşterilerimize her konuda yardımcı olmaktayız. iPhone Satmak İstiyorum diyorsanız işte bizler siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Bizler İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Ana şubemiz İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bulunmaktadır. Diğer Şubelerimiz ise Maltepe, Topkapı ve Bayrampaşa olmak üzere şubelerimiz mevcuttur. iPhone Satmak olarak sizlere senelerdir hizmet vermekteyiz ve vermeye devam edeceğiz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Call Now ButtonTelefon Satmak İçin Arayın